Preloader image

Ogłoszenie OG-2214680
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do istniejących urządzeń drukujących, w celu zapewnienia ciągłości wykonywania zadań przez WFOŚiGW w Gdańsku.

Dane ogłoszenia
Tytuł Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do istniejących urządzeń drukujących, w celu zapewnienia ciągłości wykonywania zadań przez WFOŚiGW w Gdańsku.
Organizator NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ
Konstruktorska 3A, 02-673 Warszawa
woj. mazowieckie, Poland
Publikacja 2018.04.24 00:00
Termin składania 2018.05.10 00:00
Rodzaj źródła BIP
Forma Przetarg
Rodzaj Dostawa
Kategorie Różny sprzęt i artykuły biurowe
Identyfikator -
Opis 1.Ofertę należy złożyć na przygotowanych formularzach: •formularzu ofertowym - załącznik nr 1 •i formularzach cenowych: załącznik nr 2 (dla części 1) i załącznik nr 2a (dla części 2) do dnia: 10.05.2018 r. 2.Oferty należy złożyć w jednej z następujących form: •osobiście, •e-mailem: zamowienia@ wfos.gdansk.pl •przesłać na adres: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, 80-861 Gdańsk, ul. Rybaki Górne 8. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby WFOŚiGW w Gdańsku artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do istniejących urządzeń drukujących. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w treści zapytania ofertowego w pkt. 2. Celem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do istniejących urządzeń drukujących w celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania WFOŚiGW w Gdańsku.
Oryginalne ogłoszenie Link zewnętrzny
Załączniki
1. Umowa
2. Formularz cenowy na art. eksploatacyjne
3. Formularz cenowy na art. biurowe
4. Formularz ofertowy
5. Treść zapytania ofertowego

Czy chciałbyś mieć dostęp do naszej bazy przetargów i zamówień na platformie Przetarg-Polska.pl? - stwórz darmowe konto testowe


Darmowe konto przez 30 dni!