Preloader image

Poligrafia - zamówienia, przetargi, ogłoszenia

Zgodnie z definicją zamówienia publicznego, jego przedmiotem mogą być usługi, dostawy lub roboty budowlane. Wszystkie te pojęcia zostały również objaśnione w słowniczku pojęć ustawy p.z.p. zawartym w art. 2. Przez dostawy należy rozumieć nabywanie rzeczy, praw i innych dóbr, w szczególności na podstawie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz leasingu.

Ostatnie ogłoszenia:
SPÓŁKA KOMUNALNA "DORZECZE BIAŁEJ" SP. Z O.O. - 14.12.2018
Dostawa trzech (3) szt. tablic informacyjnych i dwóch (2) szt. tablic „Małopolska myśli o (…)” w ramach Projektu pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Lubcza, Wola Lubecka”
STOWARZYSZENIE "ALTERNATYWA" - 14.12.2018 Ełk
Zakup materiałów biurowych do prowadzenia Treningu kompetencji życiowych i umiejętności społecznych dla 20 osób w ramach Modułu I – Trening kompetencji życiowych i umiejętności społecznych Bloku I – Aktywna integracja o charakterze społecznym, materiałów biurowych do prowadzenia Warsztatów z doradcą zawodowym dla 20 osób w ramach Modułu I – Warsztaty z doradcą zawodowym Bloku II – Aktywna integracja o charakterze zawodowym oraz materiałów biurowych do prowadzenia Warsztatów samozatrudnienie, przedsiębiorczość, ekonomia społeczna dla 20 osób w ramach Modułu II – Warsztaty – samozatrudnienie, przedsiębiorczość, ekonomia społeczna Bloku II – Aktywna integracja o charakterze zawodowym w ramach projektu pt: "Utworzenie i funkcjonowanie młodzieżowego klubu integracji społecznej"
POWIAT SŁUBICKI - 12.12.2018
Dostawa materiałów biurowych w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Słubickim”
ZAKŁAD PIELEGNACYJNO - OPIEKUNCZY "ZACISZE" PIELEGNIARKI I POŁOZNE EWA STANEK, BOZENA MITKA SPÓŁKA PARTNERSKA - 12.12.2018 Zimnodół
ZAPYTANIE OFERTOWE NR 32A/2018/OLKUSZ na dostawę/sprzedaż materiałów wykorzystywanych w terapii zajęciowej
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE - 12.12.2018
Zakupu i dostawa materiałów do arteterapii i socjoterapii w tym artykułów papierniczo – biurowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz filmów edukacyjnych
MEDISON SP. Z O.O. - 12.12.2018 Koszalin
Dostawa materoałów biurowych 10/2018
Urząd Miasta Kraśnik - 12.12.2018 Kraśnik
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych dla Urzędu Miasta Kraśnik
GMINA STARA KORNICA - 12.12.2018
„Dostawa sprzętu i wyposażenia do szkół na terenie Gminy Stara Kornica” w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Stara Kornica”
PRAKTYKA DENTYSTYCZNA DANIEL CIAPIŃSKI - 11.12.2018 Katowice
Zakup wraz z instalacją i uruchomieniem elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego.
STOWARZYSZENIE NA RZECZ SZKOŁY ZARZĄDZANIA I HANDLU W OŚWIĘCIMIU - SPOŁECZNA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I HANDLU - 11.12.2018 Oświęcim
Organizacja kursu "Magazynier z obsługą wózka widłowego", przeprowadzenie egzaminu i wydanie certyfikatów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie w ramach projektu "Strefa aktywizacji zawodowej II"

Czy chciałbyś mieć dostęp do naszej bazy przetargów i zamówień na platformie Przetarg-Polska.pl? - stwórz darmowe konto testowe


Darmowe konto przez 30 dni!