Preloader image

Kod CPV: 15000000-8
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- zamówienia, przetargi, ogłoszenia

Zgodnie z definicją zamówienia publicznego, jego przedmiotem mogą być usługi, dostawy lub roboty budowlane. Wszystkie te pojęcia zostały również objaśnione w słowniczku pojęć ustawy p.z.p. zawartym w art. 2. Przez dostawy należy rozumieć nabywanie rzeczy, praw i innych dóbr, w szczególności na podstawie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz leasingu.

Ostatnie ogłoszenia:
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu - 22.03.2019 Toruń
W.Sz.Z: TZ-280-19/19 - dostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, pieczywa, jaj, ryb, ziemniaków, owoców i warzyw
STOWARZYSZENIE "NADZIEJA RODZINIE" - 20.02.2019
Sukcesywne dostarczanie pieczywa świeżego, wyrobów piekarskich i ciastkarskich w ramach projektu: ,,Aktywna integracja społeczno-zawodowa szansą na sukces uczestników CIS w Kostkach Dużych”
POLSKI CZERWONY KRZYŻ ODDZIAŁ REJONOWY W CIECHANOWIE - 20.02.2019 Ciechanów
Dostawa artykułów spożywczych i pojemników jednorazowych służących przygotowywaniu posiłków dla osób uczestniczących w projekcie „Pomocna dłoń – usługi opiekuńcze PCK dla osób niesamodzielnych”
JSW INNOWACJE SPÓŁKA AKCYJNA - 20.02.2019 Katowice
Zakup surowców w celu przeprowadzania badania procesu formowania paliwa kompozytowego na potrzeby realizacji projektu pn.: „Opracowanie technologii wytwarzania ekologicznych pelletów na bazie drobnoziarnistych sortymentów węglowych dla ogrzewnictwa indywidualnego”
FUNDACJA NADZIEJA RODZINIE - 20.02.2019 Chmielnik
Sukcesywne dostarczanie pieczywa świeżego, wyrobów piekarskich i ciastkarskich w ramach projektu: ,,Aktywna integracja zwiększająca szansę na zatrudnienie wśród uczestników Centrum Integracji Społecznej w Chmielniku”
STOWARZYSZENIE POMOCY RODZINIE "DROGA" - 19.02.2019
Zakup i dostawa artykułów spożywczych do Klubów Młodzieżowych o profilu terapeutycznym i artystycznym, działających jako rozszerzenie Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny NASZ DOM – prowadzonego przez Zamawiającego.
Centrum Zarządzania TAURON Wytwarzanie S.A. - 18.02.2019 Będzin
Dostawa smaru TEXACO STARPLEX HT-1 do TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Stalowa Wola
CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ - 18.02.2019 Przemyśl
Zamówienie dotyczące dostawy artykułów spożywczych do świetlicy socjoterapeutycznej w Przemyślu, Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Grodzisku Dolnym i Łańcucie
CARITAS DIECEZJI RZESZOWSKIEJ - 18.02.2019 Rzeszów
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 05 / DzC / 19 dotyczące dostawy produktów żywnościowych przeznaczonych na dożywianie podopiecznych Świetlic Wsparcia Dziennego w Ropczycach, Trzcianie, Niedźwiadzie i Wielopolu Skrzyńskim
SYSTEMA SP. Z O.O. - 18.02.2019 Nowy Sącz
GR.ZK.POKAZ.N.2 ZAPYTANIE OFERTOWE na przeprowadzenie pokazów prowadzenia zajęć dla nauczycieli szkół podstawowych

Czy chciałbyś mieć dostęp do naszej bazy przetargów i zamówień na platformie Przetarg-Polska.pl? - stwórz darmowe konto testowe


Darmowe konto przez 30 dni!