Preloader image

Województwo podkarpackie - zamówienia, przetargi, ogłoszenia

Zgodnie z definicją zamówienia publicznego, jego przedmiotem mogą być usługi, dostawy lub roboty budowlane. Wszystkie te pojęcia zostały również objaśnione w słowniczku pojęć ustawy p.z.p. zawartym w art. 2. Przez dostawy należy rozumieć nabywanie rzeczy, praw i innych dóbr, w szczególności na podstawie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz leasingu.

Ostatnie ogłoszenia:
OLIMP LABORATORIES SP. Z O.O. - 19.02.2019 Dębica
Drobny sprzęt laboratoryjny
POLIMARKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 19.02.2019 Rzeszów
Dostawa Maszyny wytrzymałościowej, młota udarowego, plastometru do oznaczania wskaźników MFR i MVR.
FUNDACJA ROZWOJU SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO - 19.02.2019 Rzeszów
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/Catering/LAKK/2019
POLIMARKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 19.02.2019 Rzeszów
Dostawa Pieca muflowego.
PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O. O. - 19.02.2019 Jasło
Świadczenie usługi trenerskiej na szkoleniach stacjonarnych organizowanych w formie „Pakietów szkoleniowych” w 29 edycjach szkoleniowych, każda grupa w liczebności średnio 10 osób – Uczestników Projektu, biorących udział w projekcie „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” (POWES).
LINETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 18.02.2019 Jasionka
Zakup i dostawa sprzętu NDT: defektoskopu ultradźwiękowego oraz głowicy UT, niezbędnego do realizacji projektu pt. „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego w strukturach Linetech”.
CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ - 18.02.2019 Przemyśl
Zamówienie dotyczące dostawy artykułów spożywczych do świetlicy socjoterapeutycznej w Przemyślu, Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Grodzisku Dolnym i Łańcucie
CARITAS DIECEZJI RZESZOWSKIEJ - 18.02.2019 Rzeszów
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 05 / DzC / 19 dotyczące dostawy produktów żywnościowych przeznaczonych na dożywianie podopiecznych Świetlic Wsparcia Dziennego w Ropczycach, Trzcianie, Niedźwiadzie i Wielopolu Skrzyńskim
LINETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 18.02.2019 Jasionka
Zakup, dostawa oraz uruchomienie u zleceniodawcy uniwersalnej tokarki przemysłowej wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnej do realizacji projektu pt. „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego w strukturach Linetech”.
LINETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 18.02.2019 Jasionka
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie u zleceniodawcy przemysłowych nożyc gilotynowych do cięcia blach /gilotyna do blach/, niezbędnej do realizacji projektu pt. „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego w strukturach Linetech”.

Czy chciałbyś mieć dostęp do naszej bazy przetargów i zamówień na platformie Przetarg-Polska.pl? - stwórz darmowe konto testowe


Darmowe konto przez 30 dni!